Charming's » Blog » Olejowanie włosów

Olejowanie włosów

Olejowanie włosów – co to i dlaczego jest tak ważne? 🤷‍♀️❤

Jest to nakładanie oleju na długość pasm w celu poprawy kondycji, wygładzenia, nabłyszczenia oraz odżywienia włosów. Co ważne przeznaczone jest dla każdego rodzaju włosów, jednak ważny jest dobór oleju do swojego typu włosów. Spójrz na tabelkę, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Dlaczego olejowanie jest tak ważne? 🤷‍♀️❤

Przede wszystkim powinna być to podstawa naszej pielęgnacji, dlatego, że olejowanie zabezpiecza nasze włosy przed uszkodzeniami, rozdwajaniem się końcówek. Pomaga w walce z łupieżem, normalizuje wydzielanie sebum, ma wpływ na porost włosów. Oczywiście utrzymuje je w dobrej kondycji, czyli miękkości, blasku i wygładzeniu, wzmacnia i regeneruje.

Potrzebujesz jeszcze więcej argumentów? Mam nadzieje, że po przeczytaniu tych paru słów, olejowanie wejdzie do Twojej pielęgnacji. 🥰

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Oleje i masła nasycone- włosy niskoporowate Olej kokosowy Olej palmowy Masło shea Masło mango Masło kakaowe Masło/olej babussu Masło tucuma Oleje jednonienasycone- włosy Årednioporowate Olej z orzechów laskowych Olej arganowy Oliwa z oliwek Olej awokado Olej ze słodkich migdałów Olej makadamia Olei sezamowy Oleje wielonienasycone- włosy wysokoporowate Olej konopny Olej z pestek malin Olej z czarnuszki Olej pestek winogron Olej Iniany Olej słonecznikowy Olej czarnego bzu”

Dodaj komentarz