Kim jesteśmy?

Hej! 

Pozwól, że w kilku słowach opowiemy Ci krótką historię naszej marki oraz naszą misję, która jak gwiazdka wyznacza nam kierunek rozwoju.

Jesteśmy lokalną firmą, która dostarcza na rynek Polski (a wkrótce także Europejski! :)) produkty do pielęgnacji ciała i włosów, ale także te, które po ciężkim dniu pomogą Ci się zrelaksować i wprowadzić w świetny nastrój. Takie, które będą idealnym dopełnieniem Twojej codzienności. Wierzymy, że jakość dostarczanych produktów i usług jest dla naszych odbiorców najważniejsza, więc to właśnie na tym postanowiliśmy się skupić. Każdy nasz produkt jest tworzony tak, by w prosty sposób rozwiązywał problemy jego użytkowników. W czerwcu 2020 roku, na rynek trafił nasz pierwszy produkt – turban do suszenia włosów “MaiHair”. Ciekawostką jest to, że produkt w pierwszej kolejności był skierowany do klientów w Niemieczech, którzy skarżyli się na małą efektywność i niską jakość podobnych produktów dostępnych na ich rynku. Jak się jednak okazało, Polacy przyjęli turban z jeszcze większym entuzjazmem niż nasi zachodni sąsiedzi, a my pękaliśmy z dumy mogąc dołożyć swoją cegiełkę do tego, aby miejsce w którym żyjemy było chociaż odrobinkę lepsze niż przedtem. Poszliśmy za ciosem i do końca 2020 roku wprowadziliśmy 3 nowe produkty: “MaiFace”, czyli ekologiczny zestaw do pielęgnacji twarzy, który składa się z wielorazowych płatków do demakijażu oraz drewnianych patyczków do uszu i make’upu. “MaiBody” – szczotkę do ciała w zestawie z gąbeczką Konjac, oraz zestaw wegańskich szczoteczek do zębów “MaiTeeth”.

Bardzo ważnym elementem naszej działalności jest dbanie o środowisko naturalne. 

Promujemy trwałość, nie jednorazowość.

Wierzymy, że wszystkie jednorazowe akcesoria i kosmetyki możemy zastąpić tymi wielorazowymi, bez utraty jakości… ba, nawet poprawiając właściwości tych produktów! Żyjemy w czasach, w których wszystko zużywa się coraz szybciej, a my jesteśmy przyzwyczajeni do cyklicznego kupowania produktów, które zaspokajają te same potrzeby. A co gdyby produkty których używasz wytrzymywały lata? Albo kosmetyki, których opakowania nie trafiają na ulicę zaśmiecając Twoje miasto, tylko rozkładają się w ciągu kilku dni? Kosmetyki, przy których produkcji nie cierpiało żadne zwierzę, a ludzie uczestniczący w każdym procesie ich tworzenia byli uśmiechnięci, pełni pasji i dumy z tego co robią? Czy używając takich produktów nie czujesz się lepiej, mając świadomość, że często są nawet lepsze niż ich drogeryjne odpowiedniki? Wszyscy możemy zmieniać świat małymi kroczkami, zaczynając od swojego podwórka. Pomyśl tylko, co by się stało, gdyby taki mały kroczek wykonało tysiąc osób? A milion? Okazałoby się, że z czasem znajdujemy się w lepszej, czystszej i przyjemniejszej rzeczywistości, a przecież wystarczy zrobić tak niewiele.

Chcemy stać się przykładem. 

Dlatego do końca 2023 roku sprawimy, abyś w tym miejscu mógł/mogła kupić wszystkie niezbędne do codziennej pielęgnacji akcesoria i kosmetyki, znając ich historię i mając pewność, że zadbaliśmy o najwyższe standardy jakościowe i minimalizacji wpływu konkretnego produktu na środowisko naturalne.

2021

Rok 2021 okazał się przełomowy, ponieważ to właśnie w nim zdecydowaliśmy się na odważny krok – wprowadzamy do gamy naszych produktów naturalne, kraftowe kosmetyki. Pierwszy wybór był oczywisty – mydlarnia 4 Szpaki, ze względu na fenomenalny skład ich kosmetyków, zbliżone wartości oraz lokalny charakter – w końcu wywodzimy się z tego samego miasta! 🙂 To nie jest koniec naszej historii, a dopiero jej początek, dlatego to miejsce będzie stale rosło, zapełniając się najnowszymi nowinkami i dokonaniami. Jeśli dobrnęłaś/dobrnąłeś do tego momentu wiedz, że to właśnie dzięki Tobie możemy się rozwijać i zmieniać świat na coraz większej płaszczyźnie. Dziękujemy! 🙂